Nauka języka od najmłodszych lat!

W naszym przedszkolu z sukcesem realizujemy licencjonowany program nauczania jezyka
angielskiego Teddy Eddie.

Pasja i zaangazowanie

Pasja, zaangażowanie, a przede wszystkim miłość do języka angielskiego. Gwarantujemy, że Twoje dziecko również go pokocha!

Nauka przez zabawę

Nauka języka angielskiego prowadzona w naszym obiekcie to przede wszystkim doskonała zabawa! Łączymy rozrywkę z nauką, dzięki czemu dzieci chętniej przyswajają język obcy.

Wykwalifikowana kadra

W naszym przedszkolu nauką języka angielskiego zajmują się osoby posiadające odpowiednie kompetencje oraz kwalifikacje.

Rozwój umysłowy

Nauka języka obcego pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka, ale również na poszerzenie horyzontów, a także kształtowanie świadomości społecznej oraz kulturowej.

box

Metoda Teddy Eddie

Teddy Eddie to ambitna i niebanalna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Więcej informacji o metodzie znajdą Państwo na stronie: https://edubears.pl/teddy-eddie/

Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia strony naszej nowej Szkoły Językowej: http://smart-academy.edu.pl/

Metoda Teddy Eddie to:

• wielopoziomowy system nauczania
  • „zanurzenie” dziecka w języku – od początku wprowadzamy bogactwo zdań i konstrukcji
  • nauczanie słówek w zdaniach
  • bogactwo materiałów, piosenek, historyjek i gier, które są dla dzieci atrakcyjne, zabawne i nowoczesne
  • ścisła współpraca z rodzicami i informowanie o postępach dzieci oraz omawianym materiale (stały kontakt mailowy z lektorem)
  • dostęp do Wirtualnego Placu Zabaw – codzienna nauka języka angielskiego w domu na tablecie, telefonie lub komputerze
  • bogate materiały- książki dla dziecka i rodzica
  • wprowadzanie czytania metodą globalną od 6 roku życia
  • dużo dobrej zabawy połączonej z efektywną nauką

Każde z dzieci otrzymują własną teczkę materiałami do nauki, która jest przechowywana w przedszkolu. Rodzice otrzymują Poradnik dla Rodziców oraz dostęp do wirtualnego Placu Zabaw. Zachęcamy do codziennego ćwiczenia przez dziecko słówek oraz słuchania nagrań.

książka-pizza-game3